Oferta pracy

Business Operations Manager

J-LABS sp. z o.o.

13 000 brutto / mies.
  • Zabłocie 43A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Zabłocie 43A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad aktualnymi klientami (m.in. utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, zbieranie wymagań i potrzeb rekrutacyjnych w projektach, rekomendowanie kandydatów, monitorowanie satysfakcji klientów) – 40%

  • Pozyskiwanie nowych klientów – 20%

  • Opieka nad inżynierami pracującymi w projektach u klientów (m.in. budowanie dobrych relacji z inżynierami, oceny okresowe, nadzorowanie terminów zamówień, indeksacje stawek) – 40%

  • Realizacja działań wspomagających sprzedaż i budowanie wizerunku j-labs (np. udział w konferencjach branżowych czy wsparcie przy organizacji technologicznych workshop’ów dla Klientów)

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym B2B

  • Min. 1 rok doświadczenia sprzedażowego w branży IT lub HR

  • J. angielski na poziomie B2/C1

  • Mile widziana znajomość branży outsourcingu IT oraz wiedza dotycząca nowoczesnych technik sprzedaży, np. social selling

  • Rzetelność i solidne podejście do wykonywanych obowiązków

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (łatwość prowadzenia rozmów)

  • Inicjatywność w rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność pracy w zespole, otwartości, energii i poczucia humoru 😊

To oferujemy

  • Dołączysz do zespołu pozytywnie nakręconych osób, lubiących pracę wśród ludzi i dla ludzi 😊

  • Będziesz pracować w usystematyzowanym środowisku, z dużym naciskiem na jakość procesów

  • Będziesz mieć dużą samodzielność w działaniach i przestrzeń do realizacji pomysłów

  • Tworzymy kameralne i pozytywne miejsce pracy, liczymy się z głosem każdego pracownika

  • Stawiamy na balans między życiem prywatnym a zawodowym - elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna (obecnie pracujemy jeszcze 100% zdalnie)

  • Oferujemy umowę o pracę lub B2B- sam(a) wybierasz rodzaj umowy

  • Dbamy o Twoje zdrowie - otrzymujesz prywatną opiekę medyczną (Luxmed)

  • Otrzymujesz dostęp do program Multikafeteria/Multisport

  • Co roku otrzymujesz 3000 PLN budżetu szkoleniowego (do wydania na konferencje, książki szkolenia, lekcje angielskiego/ niemieckiego…)

  • Organizujemy szkolenia techniczne i „miękkie”, raz w roku jeździmy na j-People Camp - gdzie szkolimy się, integrujemy i bawimy

  • O pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy- przeczytasz na innych zakładach naszej strony 😊