Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Business Partner HR (branża TSL)

Manpower CoREO firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Business Partner HR (branża TSL)Numer ref.: BPA/052/MJA

Zadania:

  • Analiza jakości procesów biznesowych w firmie, w celu określenia rozwiązań optymalizujących pracę
  • Gotowość na wdrożenie nowych systemów IT w celu optymalizacji pracy
  • Nadzór nad harmonogramem pracy pracowników
  • Rekrutacja nowych pracowników (do działów spedycji, kierowców i administracji)
  • Planowanie urlopów pracowniczych

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży TSL
  • Znajomość prawa pracy
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość j. rosyjskiego
  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacji pracy sobie i innym
  • Umiejętność pracy w stresujących warunkach
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + możliwe premie roczne
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach (firma ma oddziały w różnych krajach, w Polsce mocno współpracuje z Europą Wschodnią)
  • Duża samodzielność w działaniu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne