Logo Pracuj.pl

Business Partner Klienta Serwisowego

Otis Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z obecnymi i potencjalnymi klientami,
  • Doradztwo i proaktywna sprzedaż rozwiązań w zakresu serwisu, modernizacji i wymiany urządzeń (tj. windy i schody ruchome) na podległym terenie,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i zamówień z rynku,
  • Koordynacja i współpraca przy przygotowywaniu umów, specyfikacji, wycen i ofert,
  • Obsługa systemu CRM,
  • Monitorowanie rynku budowlanego i dźwigowego w zakresie usług serwisowych i modernizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe w branżach technicznych, elektrotechnicznych, okołobudowlanych, FMCG, etc.,
  • Gotowość i silna motywacja do aktywnej sprzedaży oraz dużej ilości spotkań z klientami,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług i budowaniu długotrwałych relacji z klientami,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Doskonała znajomość MS Office,
  • Bardzo wysoki poziom organizacji pracy własnej i zorientowanie na wynik,
  • Wysokie zdolności negocjacyjne i sprzedażowe.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premiowej,
  • Kompleksowe wdrożenie na nowym stanowisku,
  • Pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, bony na święta),
  • Narzędzia pracy (samochód także do użytku prywatnego),
  • Pracę dla lidera w branży dźwigowej na świecie, w środowisku o najwyższych standardach jakości i bezpieczeństwa z realną możliwością rozwoju w strukturach firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Otis jest największym na świecie producentem dźwigów, schodów i chodników ruchomych.

Będąc wiodącym producentem systemów przemieszczania ludzi na świecie, Otis jest partnerem dla architektów i przedsiębiorców, deweloperów i właścicieli domów. Podczas gdy zajmujemy się produkcją, instalacją, modernizacją i serwisowaniem dźwigów, schodów i chodników ruchomych, istotą naszej działalności jest rozwiązywanie problemów. Niezależnie od tego, czy nasz klient potrzebuje skomplikowanego systemu dźwigowego w najwyższym budynku na świecie, czy prostej windy do piętrowego domku, jednakowo angażujemy się, aby zapewnić najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązania.

Aktualne oferty pracodawcy
20075677

Business Partner Klienta Serwisowego, Poznań