Business Process Analyst

AvengaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Business Process AnalystNumer ref.: DK/BPA/WAW/03

Dla klienta z branży farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy specjalisty na stanowisko Business Process Analyst. Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej oraz porozumiewać się w języku angielskim na poziomie min. C1 (w mowie oraz piśmie). Z przyjemnością nawiążemy współpracę z otwartymi,komunikatywnymi osobami, które chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Zakres obowiązków:

- Praca z dokumentacją w języku angielskim w celu poprawy jakości oraz utrzymaniu standardów

- Tłumaczenie dokumentacji technicznej na język angielski

- Zapewnienie wsparcia i kontakt z użytkownikiem końcowym w celu objaśnienia dokumentacji i standardów

- Zbieranie feedbacku od użytkownika końcowego w celu ulepszania aplikacji i standardów

- Praca w środowisku międzynarodowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Business Process Analyst.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy