Oferta pracy

Allegro

Business Product Manager (Crossborder e-commerce)

Allegro O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Może słyszałaś/słyszałeś o Pakiecie Wsparcia dla Sprzedających na Allegro? Jednym z jego elementów jest program powitalny - kombinacja narzędzi i funkcjonalności ułatwiających nowym firmom rozpoczęcie i prowadzenie działalności na Allegro przez kilka pierwszych miesięcy. Właśnie za tworzenie, rozliczanie czy optymalizację tego typu programów dla sprzedających będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny

  • Twoje obowiązki w tym zakresie będą nastawione głównie na rozwój polskich sprzedawców w obszarze handlu zagranicznego

  • Nieodłączną częścią pracy na tym stanowisku będzie analiza danych, raportowanie wyników, a także przygotowywanie prezentacji z nich dla zarządu (również w języku angielskim)

  • Musisz lubić pracę z ludźmi - na tym stanowisku na co dzień będziesz kontaktowała/kontaktował się z osobami z różnych działów w całej organizacji. Konsultacje prawne, finansowe zagwostki, techniczne aspekty związane z automatyzacją procesów i wiele więcej - to będą Twoje bieżące wyzwania. Jeżeli jesteś na to gotowa/gotowy- zapraszamy!

Nasze wymagania

  • Wiedza z obszaru handlu zagranicznego, eksportu (dodatkowym atutem będzie wiedza poparta doświadczeniem)

  • Bieżąca wiedza na temat rozwoju e-commerce

  • Znajomość i korzystanie z Allegro (doświadczenie w sprzedaży na Allegro będzie dodatkowym atutem)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania uzasadnienia w oparciu o trafne argumenty

  • Umiejętność stawiania sobie celów i kreatywne podejście do poszukiwania rozwiązań

  • Otwartość i umiejętność badania potrzeb klienta, a co ważniejsze, umiejętność przekucia wyników badań i obserwacji w konkretne działania

  • Biegła znajomość język angielskiego w mowie i piśmie (min. C1)

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Chciałabyś/Chciałbyś mieć wpływ na rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw w e-commerce? Allegro to 140 000 kont firmowych, z czego większość to właśnie MŚP. Twoje programy i akcje sprzedażowe pozwolą im rozwinąć skrzydła, wykorzystując potencjał Allegro oraz rynków zagranicznych

  • Każdego dnia miliony klientów dokonują zakupów na Allegro. Możesz być częścią tego procesu, wspierając rozwój małych i średnich firm, wspierasz doświadczenie zakupowe na Allegro i to nie tylko w Polsce!

  • Będziesz częścią dynamicznego i wszechstronnego zespołu - angażujemy się zarówno w projekty biznesowe, handlowe, ale również z obszaru IT, marketingu, komunikacji

  • Jesteś kreatywna/y? To super! Będziesz miała/miał możliwość wykorzystania swoich umiejętności do tworzenia nieprzeciętnych pomysłów i rozwiązań. Cenimy pozytywną energię, która pozwala wcielać te pomysły w życie