Oferta pracy

Business Project Manager

CCC S.A.O firmie

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami zgodnie z metodyką wewnętrzną Spółki,

  • monitorowanie postępu w projekcie, raportowanie statusów, zarządzanie ryzykiem projektowym,

  • tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej,

  • wspieranie innych departamentów w kreowaniu inicjatyw zwiększających wartość biznesu,

  • bezpośrednia współpraca z Zarządem.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami biznesowymi,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, zarządzanie projektami, informatyka,

  • znają metodyki zarządzania projektami, mile widziany certyfikat PMI PM, Prince2,

  • doświadczenie w branży retail - mile widziane,

  • znajomość narzędzi modelowania procesów biznesowych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel oraz PowerPoint,

  • postawa proaktywna i wysoko rozwinięta świadomość biznesową,

  • otwartość i komunikatywność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • kreatywność, dynamizm i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • biegła znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl

  • innowacyjne miejsce pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • innowacyjne miejsce pracy