Oferta pracy

Business Project Manager

ASTEK Polska

20 00021 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Lokalizacja: Wrocław, praca w modelu hybrydowym ( 5-6 wizyt w biurze w miesiącu)

  • Wynagrodzenie: B2B: 21 000 pln netto + Vat

  • wsparcie Transformacji firmy Leasingowej poprzez prowadzenie projektów zgodnie z przyjętą metodyką zarządzania projektami

  • koordynacja działań zespołu projektowego w ramach przyjętego frameworku, w tym wytyczanie i delegowanie zadań, motywowanie i udzielanie wsparcia merytorycznego Sponsorom i członkom zespołu projektowego

  • zapewnienie dostarczania i odbioru produktów projektu z zachowaniem planowanego budżetu, zakresu i harmonogramu

  • raportowanie oraz zapewnienie informacji zarządczej w zakresie realizowanych projektów

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • utrzymywanie dokumentacji projektowej

  • ścisła współpraca i wsparcie Product Ownera

Nasze wymagania

  • minimum 4-letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów z różnych obszarów biznesowych organizacji (posiadanie certyfikatu CSM,. PMP, Agile PM, IPMA będzie dużym atutem)

  • znajomości zwinnych metod zarządzania projektami;

  • znajomość zagadnień związanych z produktami leasingowymi/bankowymi/ubezpieczeniowymi

  • silnej orientacji biznesowej, umiejętności współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji

  • znajomości narzędzi wspierających prowadzenie projektów

  • samodzielności i wysokiego poziomu orientacji na rezultat

  • otwartości na nowe kierunki działania, inspirowania innych do podobnej postawy

  • sprawności w komunikowaniu się, umiejętności budowania relacji i autorytetu w codziennych kontaktach

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (minimum B2) w mowie i piśmie umożliwiającej swobodne, codzienne kontakty biznesowe

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich

  • Długoterminowe i interesujące projekty

  • Pracę z nowymi technologiami

  • Elastyczne formy współpracy

  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne