Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Support Specialist

Independent Digital sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • będziesz miał szansę wdrażać własne pomysły w realne inicjatywy biznesowe,

  • będziesz analizował rynek pod kątem możliwości rozwoju Naszej firmy,

  • będziesz nawiązywał i utrzymywał relacje biznesowe z kluczowymi partnerami biznesowymi,

  • będziesz na bieżąco wspierał dział Business & Partnerships (m. in. przy renegocjacji umów, pozyskiwaniu nowych umów z serwisami, nawiązywaniu relacji z OZZ),

  • będziesz zwiększał przychody w różnych obszarach działalności Firmy,

  • będziesz wprowadzał nowe produkty do portfolio ID,

Nasze wymagania

  • biegła znajomość j. angielskiego (na poziomie min. C1),

  • znajomość Excel w stopniu min. dobrym,

  • wykształcenie – min. licencjat,

Mile widziane

  • doświadczenie w branży muzycznej i/lub podcastowej,

  • znajomość drugiego j. obcego na poziomie min. B2,

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie, która jest liderem w swojej branży w Polsce i dynamicznie rozwija się na rynkach europejskich,

  • możliwość pogłębiania wiedzy na temat rynku muzycznego, między innymi poprzez udział w konferencjach i szkoleniach,

  • pakiet medyczny Medicover,

  • dofinansowanie do pakietu sportowego FitSport/FitProfit,

  • ubezpieczenie Grupowe UNIQA,

  • narzędzia potrzebne do pracy: laptop, telefon,

  • pracę hybrydową / a dla osób spoza Warszawy pierwszy tydzień wdrożenia w centrali, później w miarę potrzeb regularne wizyty w centrali firmy,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jeżeli:

  • chcesz pracować w perspektywicznej firmie z branży digital o zasięgu globalnym (ale nie w korporacji)?

  • chcesz używać na co dzień języka angielskiego i szukasz firmy, z którą będziesz chciał związać się na dłużej?

  • nie możesz żyć bez muzyki a myśl, że weźmiesz udział w konferencji organizowanej przez Apple Music wywołuje u Ciebie dreszczyk emocji?

  • A oprócz tego…

  • jesteś nastawiony na wyniki?

  • a twoje mocne strony to zaangażowanie i samodzielność?

  • To najprawdopodobniej jesteś osobą, której szukamy!

  • Poszukujemy bowiem do naszego działu Business & Partnerships, kandydatów z własną inicjatywą, które przy wsparciu organizacji potrafią zrealizować taką inicjatywę i wprowadzić ją w życie.

Jaki będzie następny krok?

  • wyślij nam aktualne CV, oraz notkę o sobie jeśli ją posiadasz,

  • jeśli pasujesz na to stanowisko i do naszej organizacji – zaprosimy Cię na rozmowę on-Line,

  • ostatni etap rekrutacji to rozmowa z menagerem działu i HR BP (stacjonarnie/on-line).

Kim jesteśmy?

- Jesteśmy największym w Europie Środkowej niezależnym dystrybutorem treści cyfrowych. Dostarczamy muzykę bezpośrednio do najważniejszych serwisów na świecie, między innymi: Spotify, Apple Music, Amazon Music, Tidal, YouTube Music, Facebook, Deezer, TikTok, Pandora, Tencent, AWA. Stworzyliśmy największą w Polsce sieć muzycznych kanałów w serwisie YouTube (multi-channel network). Zajmujemy się także dystrybucją audiobooków.

- Firma powstała w 2002 roku w Warszawie, gdzie mieści się jej główna siedziba. Mamy również swoje biura w Berlinie i Paryżu.

- Współpracujemy z ponad 1000 artystów, niezależnych wytwórni i instytucji kultury z Polski, Francji, Niemiec, USA, Włoch, Irlandii, Kenii, Ukrainy i innych krajów.

- W 2017 roku Independent Digital otrzymało tytuł „Lidera Przedsiębiorczości”.

- Więcej informacji na www.independentdigital.com.

Przewiń do profilu firmy