Business Support Specialist

PBSG S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja współpracy między departamentami sprzedaży, konsultingu i marketingu, w tym nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów

  • bieżące wsparcie administracyjne i współpraca z zespołami merytorycznymi Product Managerów, Project Managerów

  • aktualizacja informacji w bazach danych (m.in. uzupełnianie danych, odpowiedzialność za poprawność i kompletność danych CRM, SharePoint)

  • wsparcie administracyjne działów merytorycznych w zakresie edycji prezentacji, umów, ofert, raportów i analiz (Pakiet Office i system CRM).

  • wsparcie w obsłudze i koordynacji realizowanych projektów marketingowych i konsultingowych

  • inne prace administracyjne związane ze współdziałaniem Zespołu PBSG

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat (kierunki ścisłe, ekonomiczne lub związane z zarządzaniem)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • biegłej znajomości pakietu programów Microsoft Office

  • pozytywnego nastawienia oraz motywacji do realizacji zadań

  • zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniach

  • skrupulatności i dokładności, które zapewniają jakość w realizacji powierzonych zadań

  • samodzielności i doskonałych umiejętności organizacyjnych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół młodych ludzi

  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport

  • elastyczne godziny pracy

  • nowoczesne biuro w ścisłym centrum Poznania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • okazjonalne bony podarunkowe

Tak się u nas pracuje