Oferta pracy

Business System Analyst

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.O firmie

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka

Gdańsk

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją, którzy do analizy biznesowej IT podchodzą z dużym zaangażowaniem, kreatywnością, wchodząc na różne poziomy myślenia tak, aby finalnie spełniać oczekiwania Naszych klientów. Tworzymy rozwiązania blisko Klienta. Dzięki otwartości na nowe rozwiązania wdrażamy w całym procesie różnorodne techniki, czyniąc Naszą pracę ciekawszą. Dzielenie się wiedzą, zespołowość i ciągłe wyzwania czynią nie tylko zespół, ale i poszczególnych jego członków silnymi w tej branży.
Mamy do zaoferowania pracę w Naszym zespole, Twoje kompetencje i chęć zmiany w połączeniu z Naszymi oczekiwaniami mogą okazać się owocne dla każdego z Nas.

Zadania

  • analiza i opis istniejących systemów informatycznych

  • zbieranie wymagań od biznesu

  • samodzielne tworzenie i utrzymywanie wymagań

  • rekomendowanie rozwiązań

  • opis stanu docelowego dla procesów modyfikowanych przez wdrażane systemy (wykorzystanie notacji formalnych np. UML, BPMN)

  • tworzenie dokumentacji produktu

  • uczestniczenie w spotkaniach zespołów projektowych

  • wsparcie testów akceptacyjnych (UAT)

  • tworzenie dokumentacji projektowej lub wspieranie kierowników projektów/produktów w przygotowaniu dokumentacji projektowej

  • badanie i projektowanie użyteczności rozwiązań,

  • udrażnianie komunikacji na styku biznesu i IT

Oczekiwania

  • doświadczenie w roli analityka biznesowego min. 3 lata

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość metodyk zwinnych – Scrum, Kanban, Lean

  • dokładność, samodzielność

  • umiejętność pracy w trybie zadaniowym

  • zespołowość, komunikatywność

  • wielozadaniowość, kreatywność

Mile widziane

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rozliczania wynagrodzeń, przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych

  • znajomość obsługi dowolnego systemu kadrowo-księgowego

Godziny dla rodziny
Dzień wolny w Twoje urodziny
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie do pakietu sportowego
Kluby sportowe, akcje CSR, konkursy - firma to nie tylko praca
System gamifikacji
z nagrodami dla pracowników. Dofinansowanie do pakietu sportowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy