Logo Pracuj.pl

Business System Analyst

NATEK POLANDO firmie

  • Sopot
    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

  • Jira

  • Confluence

  • UML

  • PL/SQL

  • BPMN

  • Java

  • SQL

O projekcie

W NATEK Poland poszukujemy Analityka biznesowo-systemowego, który będzie wykonywał prace w Branży Bankowej.

Projekt jest jedną z głównych podstaw strategii firmy, analityk poszukiwany do analizy systemowej dla warstwy pośredniej służącej do integracji i komunikacji między systemami.

Praca w squadzie zgodna z metodyką SCRUM. Uczestnictwo w rozwoju głównie procesów kredytowych, metod identyfikacji klientów w tych procesach.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji technicznej na podstawie, której będzie tworzony kod źródłowy aplikacji
  • analiza biznesowo - systemowa wybranych zadań
  • doszczegółowienie wymagań z interesariuszami
  • przygotowywanie analizy systemowej i jej dokumentacja
  • nadzór nad implementacją i testami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w analizie biznesowo-systemowej
  • korzystanie z narzędzi: UML / BPMN, Enterprise Architect, Jira, Confluence, XML (czytanie), usługi RESTowe (czytanie/konstrukcja/projektowanie), SQL, PL/SQL, Java
  • oczekiwana jest szersza wiedza biznesowa, sięgającą interfejsów i integracji z systemami z którymi jest komunikacja, np. wywołanie serwisów
  • doświadczenie w poszukiwaniu rozwiązań technicznych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju w projektach realizowanych w Polsce, lub innych krajach: Słowacja, Czechy, Bułgaria,
  • Pracę w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport lub My Cafeteria,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • NATEK loyalty Club,
  • Możliwość dołączenia do społeczności odpowiedzialnej społecznie i uczestniczenia w inicjatywach firmowych,
  • Dodatkowy dzień wolny w ramach wolontariatu dla pracowników umowy o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

Opierając się na wspólnych wartościach naszej firmy - odpowiedzialności, wiedzy i partnerstwie - misją NATEK jest dostarczanie wysokiej jakości usług outsourcingowych i konsultingowych IT w regionie Europy Środkowo- Wschodniej. Od 2004 roku nasi pracownicy uczestniczą w projektach dla naszych partnerów z całego świata w najważniejszych branżach, w tym w finansach i ubezpieczeniach, telekomunikacji, infrastrukturze IT. NATEK posiada biura w Polsce, Bułgarii, Czechach i na Słowacji, a dzięki zespołowi ponad 500 ekspertów, w tym kierowników projektów, programistów i administratorów, jesteśmy w stanie skutecznie wspierać naszych partnerów.

Business System Analyst, Sopot