Business/System Analyst

ASTEK Polska

umowa o pracę
13 50018 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
19 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 02 paź 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • UML

  • BPMN

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy 2 Analityków, którzy dołączą do zespołu zajmującego się rozwojem bankowości internetowej dla klienta detalicznego oraz aplikacjami wewnętrznymi dla doradców w placówkach banku. Szukamy osób, które długoterminowo staną się częścią zespołu - nie jest to propozycja dołączenia do konkretnego projektu.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w ciekawych projektach rozwojowych Platformy Omnikanałowej na którą składa się m.in. bankowość elektroniczna

  • Analizowanie potrzeb biznesowych w zakresie aplikacji

  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym jak i technologicznym

  • Tworzenie historyjek (user stories) w Backlogu przy bieżącym wsparciu Product Ownera

  • Specyfikacje wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT

  • Rozwiązywanie problemów pojawiających się w bieżącej pracy projektowej

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli Analityka (biznesowego lub biznesowo-systemowego) i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne

  • Znajomość UML, BPMN

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość Enterprise Architect, Jira, Confluence

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • agile

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT oraz inżynierską. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.

Przewiń do profilu firmy