Oferta pracy

Business Systems Analyst

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 21 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza i opis istniejących systemów informatycznych,

  • zbieranie wymagań od biznesu,

  • samodzielne tworzenie i utrzymywanie wymagań,

  • rekomendowanie rozwiązań,

  • opis stanu docelowego dla procesów modyfikowanych przez wdrażane systemy (wykorzystanie notacji formalnych np. UML, BPMN),

  • tworzenie dokumentacji produktu,

  • uczestniczenie w spotkaniach zespołów projektowych,

  • wsparcie testów akceptacyjnych (UAT),

  • tworzenie dokumentacji projektowej lub wspieranie kierowników projektów/produktów w przygotowaniu dokumentacji projektowej

  • badanie i projektowanie użyteczności rozwiązań,

  • udrażnianie komunikacji na styku biznesu i IT,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w roli analityka biznesowego min. 3 lata,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość metodyk zwinnych – Scrum, Kanban, Lean,

  • dokładność, samodzielność,

  • umiejętność pracy w trybie zadaniowym,

  • zespołowość, komunikatywność,

  • wielozadaniowość, kreatywność.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rozliczania wynagrodzeń, przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych,

  • znajomość obsługi dowolnego systemu kadrowo-księgowego.

To oferujemy

  • możliwość pracy z domu lub w biurze

  • dodatkowe dni wolne: urodziny, badanie profilaktyczne i inne

  • programy wsparcia pracowników i współpracowników

  • abonament prywatnej opieki medycznej

  • karta sportowa za dopłatą

  • rozwój: program mentoringowy, szkolenia j. angielskiego

  • Akademia Project Managera

  • nagrody i wyróżnienia

  • Global Innovation Awards, Global Code Games, Legal Hackaton

  • webinary, konkursy, kiermasze, eventy

  • inne: zapytaj rekrutera!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją, którzy do analizy biznesowej IT podchodzą z dużym zaangażowaniem, kreatywnością, wchodząc na różne poziomy myślenia tak, aby finalnie spełniać oczekiwania Naszych klientów. Tworzymy rozwiązania blisko Klienta. Dzięki otwartości na nowe rozwiązania wdrażamy w całym procesie różnorodne techniki, czyniąc Naszą pracę ciekawszą. Dzielenie się wiedzą, zespołowość i ciągłe wyzwania czynią nie tylko zespół, ale i poszczególnych jego członków silnymi w tej branży.

Mamy do zaoferowania pracę w Naszym zespole, Twoje kompetencje i chęć zmiany w połączeniu z Naszymi oczekiwaniami mogą okazać się owocne dla każdego z Nas.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje