Oferta pracy

eService Sp. z o.o.

Business Systems Analyst

eService Sp. z o.o.O firmie

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie projektów na etapie poprzedzającym realizację

  • analiza projektów biznesowych i technologicznych pod kątem wykonalności

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych zmian oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym, jak i technologicznym

  • przygotowywanie wstępnych planów i kosztorysów projektów we współpracy z innymi działami w organizacji

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i rozwiązań w celu planowania i weryfikacji kosztorysów

  • wsparcie projektów na etapie realizacji

  • pełnienie roli analityka wiodącego, koordynującego pracę analityków w różnych obszarach organizacji w przypadku większych projektów

  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej, w tym wymagań biznesowych i funkcjonalnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: nauki ścisłe, ekonomia, ekonometria, finanse, informatyka, inżynieria oprogramowania)

  • co najmniej 3 lata doświadczenia, jako analityk biznesowy lub konsultant w obszarze płatności

  • zdolność myślenia analitycznego

  • znajomość rynków: finansów i płatności elektronicznych, w tym regulacji oraz wymogów organizacji płatniczych (VISA, Mastercard i inne)

  • znajomość modeli biznesowych i platform technologicznych funkcjonujących na rynku płatności

  • znajomość procesów biznesowych stosowanych w firmach zajmujących się płatnościami elektronicznymi, w tym procesów finansowych, operacyjnych oraz IT

  • biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • znajomość UML i BPMN

  • znajomość metodologii BABOK

  • doświadczenie w pracy z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji (do poziomu zarządu) oraz w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Elastyczne godziny pracy w piątki,

  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich,

  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Codziennie pyszna kawa,

  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Przewiń do profilu firmy