Business Unit Manager

Nexio Management Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 27 paź 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne działania na rzecz pozyskania nowych Klientów w obszarach całego portfolio produktowego Nexio, w tym w szczególności produkty i usługi IT, Outsourcing IT

  • Budowa własnego Business Unitu

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami firmy, kreowanie potrzeb, doradztwo, etc.

  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych, zarządzanie własnym Business Unitem

  • Bliska współpraca z zespołami merytorycznymi w zakresie realizowanych projektów

  • Odpowiedzialność za realizację uzgodnionych planów

  • Monitorowanie oraz analizę działań konkurencji

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Nexio Management na rynku

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w sprzedaży usług B2B w branży IT

  • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingu IT – warunek konieczny

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Pozytywne nastawienie w dążeniu do celu

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min.B2)

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązania BI, CRM

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Luźną atmosferę, wspierające rozwój osobisty środowisko pracy, wzajemną wymianę doświadczeń

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy, bezpośrednio uzależniony od osiąganych wyników w myśl zasady „sky is the limit”

  • Zasady współpracy: kontrakt B2B + praca zdalna

  • Pakiet benefitów: kartę programu sportowego FitProfit, rozszerzony Medicover

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI. W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje