Oferta pracy

Key Account Manager

STAR HUNTO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla jednego z naszych najlepszych Klientów z branży poligraficznej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager’a.

KEY ACCOUNT MANAGER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Stworzenie strategii, opieka i sprzedaż produktów i usług firmy
  • Bezpośrednia współpraca i doradztwo klientom
  • Budowanie relacji z potencjalnymi klientami firmy, przygotowanie i prezentacja ofert współpracy
  • Dbanie o wizerunek produktów u klientów i partnerów biznesowych
  • Negocjowanie warunków transakcji, ustalanie warunków współpracy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem współpracy handlowej
  • Monitoring należności kontrahentów
  • Tworzenie i egzekucja strategii oraz programów wzmacniających pozycję marek
  • Monitorowanie konkurencji
  • Raportowanie do zarządu firmy wg oczekiwanych standardów
  • Budowanie i utrzymywanie najlepszych relacji z odbiorcami
  • Wyjazdy służbowe

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość branży poligraficznej
  • Doświadczenia (kilka lat) w sprzedaży dla dużych międzynarodowych firm
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność i samodzielność oraz przedsiębiorcza postawa do pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Ukierunkowanie na sukces oraz wyznaczone cele
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)

OFERUJEMY:

  • Praca w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (umowa B2B), premia roczna
  • Służbowy samochód wraz z kartą paliwową

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Star Hunt Agnieszka Walter z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 28 (Pracodawca/Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeśli chcą Państwo, aby Państwa CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Star Hunt, prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującą zgodę:

"Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przysżłych rekrutacji, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy