Oferta pracy

Buyer

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym. Firma tworzy nowe struktury działu zakupów międzynarodowych. W związku z reorganizacją poszukuje do zespołu 5 osób na nowe stanowiska.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii zakupowej grupy międzynarodowej.

  • Realizacja zakupów zgodnie ze strategią i polityką firmy.

  • Koordynacja i prowadzenie negocjacji z dostawcami.

  • Analiza rynku dostawców. Nadzór nad procesem wyboru oraz oceny dostawców.

  • Dbałość o optymalizację procesów zakupowych.

Wymagania pracodawcy

  • DOŁĄCZ DO ZESPOŁU ZAKUPÓW W STRUKTURACH MIĘDZYNARODOWYCH JEŚLI:

  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w obszarze zakupów.

  • Znasz język angielski na bardzo dobrym poziomie.

  • Znasz pakiet MS Office na bardzo dobrym poziomie.

  • Łatwo nawiązujesz kontakty.

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Jesteś skuteczna/y w prowadzeniu negocjacji.

  • Cechuje Cię silna orientacja na realizację wyznaczonych celów.

  • Cechuje Cię umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.

  • Cechuje Cię umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Cenisz sobie stabilną pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zakupów zdobyte w firmach o profilu produkcyjnym technicznym.

Pracodawca oferuje

  • Wybór dogodnej lokalizacji biura. Do wyboru praca w kilku miejscowościach.

  • Firma oferuje pracę w systemie hybrydowym z przewagą pracy zdalnej. Ze względu na pracę w strukturach międzynarodowych możesz wykonywać ją w zdecydowanej większości zdalnie, a do wybranego biura przyjeżdżasz w ustalone dni.

  • Dołączenie do nowej tworzącej się globalnej struktury zespołu zakupów międzynarodowych.

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej o profilu przemysłowym technicznym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus premie. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanego doświadczenia zawodowego i ostatecznej decyzji czy obejmujesz stanowisko młodszego specjalisty ds. zakupów czy specjalisty ds. zakupów.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  • Indywidualny pakiet benefitów dostosowany do Twoich potrzeb. Ze względu na tworzącą się strukturę masz możliwość wskazania interesujących Cię benefitów i firma weźmie to pod uwagę przy tworzeniu ostatecznej oferty pracy.

  • Pracę w międzynarodowym, innowacyjnym środowisku.

  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery.

  • Udział w prestiżowych projektach.

  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

  • Benefity

  • Indywidualny pakiet - dostosowany do Twoich potrzeb.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy