Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Buyer - capex

Michael PageO firmie

  • Nysa, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Buyer-CAPEXNumer ref.: JN -102020-1236791

Kupiec CAPEX odpowiedzialny za rozwój współpracy z dostawcami kategorii okołoprodukcyjnych i inwestycyjnych, realizacja całości procesu zakupów indirect dla nowego i dynamicznie rozbudowującego się zakładu produkcyjnego.

Informacje o kliencie

Nasz klient to atrakcyjny pracodawca, globalna firma produkcyjna oraz lider innowacyjnej gałęzi przemysłu, obecnie rozszerzający swoją działalność w zakładzie produkcyjnym na Opolszczyźnie.

Opis stanowiska

* Badanie rynku pod kątem nowych źródeł zakupów CAPEX
* Przygotowywanie zapytań ofertowych (w tym specyfikacji funkcjonalnych) oraz umów we współpracy z kierownikiem zakupów
* Weryfikacja ofert od strony handlowej i technicznej
* Przygotowanie porównań ofert
* Prowadzenie negocjacji
* Współpraca z innymi działami na etapach planowania i realizacji projektu
* Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z nowymi i istniejącymi dostawcami
* Administracja zakupami w systemach SAP / SRM
* Śledzenie procesu zakupu (requisition to pay)
* Raportowanie

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe
* Adekwatne doświadczenie w zakupach w międzynarodowych firmach
* Biegła komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie
* Dobra znajomość oprogramowania biurowego, doświadczenie z SAP (lub podobnych systemów ERP) i SRM
* Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
* Myślenie analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
* Planowanie i umiejętności organizacyjne

Oferujemy

* Bardzo atrakcyjna rola w dziale zakupów w szybko rozwijającej się, wiodącej na świecie firmie technologicznej
* Realne możliwości rozwoju zawodowego i przyjazne środowisko pracy
* Udział w strategicznych zakupach Capex dla nowego zakładu produkcyjnego
* Konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym pakietem świadczeń
* Umowa o pracę
* Ubezpieczenie na życie
* Prywatna opieka zdrowotna
* Karta fitness
* Dofinansowanie do lunchu
* Atrakcyjny pakiet relokacyjny

Ogłoszenie archiwalne