Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Buyer

ALSTOM ZWUS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Modelarska 12

Wełnowiec

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii dostawców

  • Zarządzanie dostawcami

  • Przygotowywanie i negocjacje umów handlowych

  • Współpracami z innymi fukcjami w ramach przygotowywanych umów handlowych

  • Ocena i przeprowadzenie procesu zatwierdzenia dostawców

  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz rozwiązań technologicznych

  • Ścisła współpraca z innymi funkcjami podczas wdrażania nowych dostawców / technologii / produktów

  • Budowanie relacji biznesowych z dostawcami

  • Negocjowanie cen i warunków handlowych

  • Weryfikacja kluczowych wskaźników w ocenie dostawców

  • Komunikacja z dostawcami w sprawie reklamacji i wad dostarczanych produktów

  • Optymalizacja dostawców z uwzględnieniem posiadanych technologii i zasobów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na niezależnej pozycji związanej z zakupami (min. 2 lata)

  • Znajomość mechaniki / elektroniki

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Praca w systemach typu ERP, Pakiet MS Office

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych z naciskiem na negocjacje

  • Rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne

To oferujemy

Elastyczny początek dnia

Umowa o pracę z ulgą podatkową z tytułu praw autorskich

Międzynarodowe projekty i środowisko pracy z przyjazną atmosferą

Platforma szkoleniowa z dostępem do platformy e-learningowej

Wysoka etyka korporacyjna i standardy BHP

Zorientowanie na stabilność i długoterminowe relacje z pracownikami

Imprezy rodzinne

Dofinansowanie dla żłobków i przedszkoli

Dofinansowanie do biletów na zajęcia kulturalno-oświatowe na wydarzenia artystyczne, kulturalne, sportowe i rozrywkowe

Jeśli jesteś ambitny, zmotywowany i zorientowany na zespół, jest to Twoja szansa na zbudowanie kariery jako Buyer!

Mamy świetny zespół z ludźmi z różnych środowisk i świetnego ducha zespołu, nie czekaj, zgłoś się już dziś!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • parking rowerowy / bike parking

  • premia roczna / annual bonus

Alstom is the leading company in the mobility sector, solving the most interesting challenges for tomorrow’s mobility. That’s why we value inquisitive and innovative people who are passionate about working together to reinvent mobility, making it smarter and more sustainable. Day after day, we are building an agile, inclusive and responsible culture, where a diverse group of people are offered opportunities to learn, grow and advance in their careers, with options across functions and geographic locations. Are you ready to join a truly international community of great people on a challenging journey with a tangible impact and purpose?

Equal opportunity statement:

Alstom is an equal opportunity employer committed to creating an inclusive working environment where all our employees are encouraged to reach their full potential, and individual differences are valued and respected. All qualified applicants are considered for employment without regard to race, colour, religion, gender, sexual orientation, gender identity, age, national origin, disability status, or any other characteristic protected by local law.

Jako światowy lider w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych ALSTOM posiada największą ofertę produktową

w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu. Technologie ALSTOM oparte na czterech filarach – energii, wydajności, gospodarce i ekologii – są energooszczędne, chronią środowisko i pomagają w kompleksowy sposób zwiększyć efektywność ruchu pociągów. Centrala ALSTOM mieści się w pobliżu Paryża, a Klienci firmy reprezentują bardzo zróżnicowane segmenty rynkowe. Wyroby i usługi firmy dostarczono do ponad 70, a ponad 150 000 pojazdów produkcji ALSTOM jest obecnie eksploatowanych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy