Oferta pracy

Buying Manager

Moliera 2

Moliera 2

Krucza 16/22

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz realizacja zamówień kolekcji marek z segmentu premium i mid-price.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami.

  • Zarządzanie polityką cenową.

  • Zarządzenie cyklem życia produktu.

  • Badanie rynku w celu pozyskania nowych marek z segmentu premium.

  • Analiza konkurencji oraz tendencji rynkowych.

  • Przygotowanie oraz prowadzenie szkoleń produktowych.

  • Udział w targach branżowych.

  • Efektywna współpraca z innymi zespołami w firmie w zakresie działań zakupowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży retail.

  • Bardzo dobra znajomość rynku dóbr luksusowych.

  • Poparte sukcesami doświadczenie w negocjacjach handlowych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie.

  • Aktywność, silna orientacja na osiąganie celów biznesowych.

  • Odpowiedzialność i terminowość.

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia.

  • Rabaty pracownicze.

  • Prywatną opiekę zdrowotna.

  • Kartę MultiSport.

  • Zatrudnienie w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie.

  • Pracę w dużym i profesjonalnym zespole w centrum Warszawy.

  • Bardzo ciekawe i rozwojowe stanowisko.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

Moliera 2

Moliera 2 jest wyjątkowym, modowym miejscem na mapie Polski, gdzie od 2008 roku dostępne są unikatowe kolekcje z wybiegów najlepszych projektantów i ekskluzywnych Domów Mody z całego świata. W pełnych inspiracji salonach z luksusowymi markami, jak i w sklepie on-line Moliera2.com, znajdziesz wyjątkowe stylizacje i akcesoria dla siebie oraz swoich bliskich na każdy sezon i na wszystkie okazje.

Przewiń do profilu firmy