Logo Pracuj.pl

C# (ASP.NET) Developer

BTC Software Systems Sp. z o.oO firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • MVC

  • React

  • Vue.js

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania w C# (ASP.NET) i technologiach pokrewnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • Doświadczenie 3+ lat przy tworzeniu oprogramowania
  • Doświadczenie w programowaniu w języku C#
  • Doświadczenie w programowaniu w modelu MVC
  • Podstawowa znajomość jednej z technologii: React, Vue.js
  • Znajomość zagadnienia inżynierii oprogramowania
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim
  • Programowanie jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko pracą

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz w innej formie
  • Możliwości rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Udział w projektach w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Kursy językowe
  • Pakiet sportowo-rekreacyjny
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym i nowoczesnym otoczeniu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

BTC Software Systems Sp. z o.o

BTC należy do wiodących firm konsultingowych w branży IT z oddziałami w Niemczech, Szwajcarii, Turcji, Japonii, Rumunii oraz Chinach. Oferujemy produkty i kompleksowe usługi z zakresu konsultingu, integracji i zarządzania systemami. Osiągamy sukcesy w realizowanych projektach dzięki głębokiej znajomości branż, szczegółowej wiedzy z zakresu IT oraz wysokiej jakości realizowanych prac.

Więcej informacji o BTC na stronie https://btc-ag.pl

Aktualne oferty pracodawcy
0304922

C# (ASP.NET) Developer, kujawsko-pomorskie