Logo Pracuj.pl

C# Back-end Developer

Systell spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Systell spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Wielka 18

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz dbać o rozwój i utrzymanie systemu Systell Contact Center. Jest to platforma komunikacji przeznaczona dla centrów obsługi klienta. Będziesz rozwijać produkt stworzony w oparciu o najnowszą platformę .NET (C#), który został wdrożony u kilkuset klientów w modelu SaaS oraz On-premises.

Do twoich obowiązków należeć będzie współpraca z Drugą Linią Wsparcia aplikacji oraz rozwijanie nowych funkcji systemu. Będziesz również brać aktywnie udział w projektowaniu rozwiązań oraz tworzyć dokumentację.

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w programowaniu w C#
  • C#, .NET
  • ASP.NET MVC
  • Znajomość Visual Studio, GIT
  • MS SQL Server
  • Otwartość i komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego - min. B1

Mile widziane

  • React, HTML, CSS
  • WCF
  • Testy jednostkowe
  • SIP lub WebRTC

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • project manager
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie związane z poziomem Twoich kompetencji
  • umowa dostosowana do Twoich potrzeb (umowa B2B, możliwa umowa o pracę)
  • kilkuosobowy zespół doświadczonych developerów
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji
  • w przerwie na kawę i posiłek gra w darta lub odpoczynek na trickboard
  • wyjścia firmowe i wspólne aktywności (budżet na aktywności, coroczny wyjazd integracyjnych, wigilia)
  • pracę w stabilnej firmie, w dobrej atmosferze, bez reguł i zasad korporacyjnych
  • rozwój ciekawego i nowoczesnego produktu
  • praca w centrum Poznania kilka kroków od starego rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji

1

1. Wstępna rozmowa telefoniczna

2

2. Rozmowa rekrutacyjna online

3

3. Informacja zwrotna w ciągu 2 tygodni

4

4. Telefon o współpracy lub informacja mailowa o rezygnacji

Lubisz pomagać ludziom wykorzystując swoją wiedzę z IT? Umiesz przekładać potrzeby biznesowe na rozwiązania w systemach informatycznych? A może masz talent do zarządzania projektami?

Z SysTell sp. z o.o. sp. k. połączysz swoją pasję z pracą! Dołącz do nas i rozwijaj się z nami! Jeżeli lubisz mieć wpływ na swoją pracę, cenisz sobie brak sztywnych reguł i chcesz pracować ze specjalistami o pozytywnym podejściu do życia i świata, to nasze biuro stoi dla Ciebie otworem. Dołącz do nas, daj upust swoim pomysłom i przekonaj się, że zespół wdrożeniowy może sprawnie działać w luźnej atmosferze. Aplikuj!

Aktualne oferty pracodawcy
PM/08/21

C# Back-end Developer, Wielka 18, Stare Miasto, Poznań