Logo Pracuj.pl

C# Developer (ASP.NET)

Micro Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

  • NoSQL

  • ASP.NET

Mile widziane

  • Angular

  • React

  • Docker

  • Kubernetes

  • RabbitMQ

  • Kafka

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • programowanie modułów oprogramowania medycznego (czyli w skrócie taski i bugi),
  • projektowanie nowych rozwiązań,
  • analiza, optymalizacja, refactoring i testowanie kodu,
  • tworzenie dokumentacji dla potomnych i nie tylko.

Nasze wymagania

  • przede wszystkim komercyjne doświadczenie (1-2 lata) w ASP.NET, C#, poza tym mile widziana znajomość np. Angular lub React,
  • doświadczenie z SQL i NoSQL,
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu WebAPI i RESTful microservices,
  • wykształcenie wyższe (ukończony I stopień studiów technicznych lub matematycznych),
  • analityczne myślenie, rozwiązywanie problemów (niekoniecznie bruteforcem),
  • szybkie pochłanianie nowej wiedzy,
  • komunikatywność w kontaktach po angielsku,
  • zaangażowanie, energia i optymizm.

  • znajomość Docker i Kubernetes oraz narzędzi do komunikacji miedzy serwerami np. RabbitMQ, Kafka.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • satysfakcjonująca pensja,
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenia, konferencje, hackathony i inne programistyczne eventy,
  • unikanie długich kolejek do lekarzy (czyli pakiety prywatnej opieki zdrowotnej),
  • kursy językowe,
  • wieczory z piwem i planszówkami,
  • weekendy przygód i adrenaliny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Micro Solutions Sp. z o.o.

Jesteśmy Micro Solutions - zamiast korporacyjnych struktur, formalizmów i rutyny wolimy luźną, przyjacielską atmosferę, indywidualne podejście, a przede wszystkim ciekawe wyzwania z różnych dziedzin (głównie medycznych, ale nie tylko) które sprawiają, że wytrzymujemy w pracy nawet bez kawy (choć i tej nie brakuje). Chętnie rozszerzymy naszą drużynę o kolejną osobę!

C# Developer (ASP.NET), Łódź