C# Developer

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 03.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma APA Group jest liderem na rynku automatyki przemysłowej oraz robotyki. Domeną firmy APA jest kompleksowe projektowanie oraz wdrażanie systemów automatyki przemysłowej. Zakres działalności firmy obejmuje projektowanie instalacji elektrycznych, programowanie robotów offline/online, programowanie sterowników PLC oraz systemów wizualizacji SCADA, a także symulacje działania zaprojektowanego systemu z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania. Firma posiada ponad 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń w zakładach przemysłowych na całym świecie.

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Prace rozwojowe systemów zarządzania inteligentnym budynkiem „Vision BMS” oraz „Nazca”.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego.
  • Umiejętności programowania zorientowanego obiektowo oraz programowania wielowątkowego.
  • Znajomość relacyjnych baz danych (w tym języka SQL).
  • Bardzo dobrej znajomości języka C#.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Samodzielności oraz chęci poznawania nowych zagadnień.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii: Entity Framework, WPF.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji obsługujących protokoły komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Pracę nad najbardziej zaawansowaną polską platformą Smart Building.
  • Pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.
  • Rozwój umiejętności zawodowych.
  • Dostęp do najnowszych technologii z zakresu programowania oraz inteligentnych budynków oraz IoT.
  • Elastyczny czas pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając:
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się