Oferta pracy

C# Developer

ArcelorMittal Poland S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i pisanie programów w języku C# od podstaw, z uwzględnieniem analizy funkcjonalnej,

  • doskonalenie i rozwój obecnie funkcjonujących aplikacji,

  • wsparcie techniczne i usuwanie awarii w obecnych systemach,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie systemów informatycznych,

  • tworzenie połączeń i transmisji danych pomiędzy aplikacjami,

  • analiza i tworzenie dokumentacji technicznej dotyczącej oprogramowania i procesów produkcyjnych,

  • nadzór merytoryczny projektów i ich integracja, tworzenie budżetów i harmonogramów prac projektowych.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość środowiska Visual Studio i systemu Windows,

  • bardzo dobra umiejętność programowania zorientowanego obiektowo i tworzenia aplikacji z wykorzystaniem technologii: C#, WCF, TCP Socket, Winform, (WPF będzie dodatkowym atutem) – przynajmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku specjalistycznym,

  • dobra znajomość obsługi baz danych: MsSQL,

  • umiejętność obsługi systemu kontroli wersji (TFS lub GIT),

  • znajomość języka angielskiego na pzoiomie B2 (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej),

  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych na poziomie aplikacji,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość koncepcji Industry 4.0, umiejętność konfigurowania i/lub interfejsowania szeroko pojętej elektroniki i aparatury kontrolno-pomiarowej z aplikacjami (dodatkowy atut).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne