Oferta pracy

C# Developer

Smart-HR

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjno-instalatorskiej z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • C#

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie projektów oprogramowania w C#,

  • Identyfikację i poprawianie błędów w kodzie,

  • Komunikację z innymi osobami zaangażowanymi w proces rozwoju,

  • Integracja z systemami zewnętrznymi,

  • Dostosowanie funkcjonalności aplikacji do potrzeb klienta.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenia wyższego informatycznego,

  • Umiejętności programowania w języku C#,

  • Doświadczenie komercyjne w programowaniu,

  • Znajomość systemów Linux i Windows,

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,

  • Niezbędne narzędzia pracy, możliwość pracy zdalnej,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i miłą atmosferę pracy.

Smart-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy