Logo Pracuj.pl

C# Developer (Microsoft Dynamics CRM)

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie międzynarodowego (wykorzystywanego w całej Europie) systemu CRM opartego na Microsoft Dynamics CRM
  • Implementacja usług/aplikacji po za Microsoft Dynamics CRM w celu dostarczenia wymaganych funkcjonalności (usługi ASP.Net Core, aplikacje single page: React, Angular).
  • Tworzenie testów automatycznych dla budowanych rozwiązań
  • Implementacja funkcjonalności zgodnie z zebranymi przez naszych konsultantów wymaganiami.
  • Praca w metodyce SCRUM w międzynarodowym zespole programistów
  • Komunikacja i współpraca z innymi członkami zespołu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej tworzonych funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w C# i JavaScript potwierdzona praktyką (doświadczenie w pracy, studia, prywatne projekty)
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (praca w międzynarodowym zespole)
  • Wykształcenie o kierunku informatycznym lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć nauki nowych technologii (w szczególności Microsoft Dynamics CRM)
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość Microsoft Dynamics CRM
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych i UI testów
  • Znajomość frameworków React i Angular
  • Programowanie z użyciem Typescript
  • Znajomość ASP.Net Core
  • Umiejętność analizy wydajności i tworzenia indeksów dla zapytań SQL
  • Umiejętność pracy z GIT i TFS.
  • Znajomość metodologii SCRUM

To oferujemy

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość wykupienia karty sportowej
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Pracę z najnowszymi wersjami Microsoft Dynamics CRM on premise
  • Wykorzystanie róznorodnych narzędzi, bibliotek w codziennej pracy (Typescript, React, Angular, ASP.Net Core)
  • Możliwość wpływu na kształt rozwiązania i implementacji własnych pomysłów
  • Możliwość pracy zdalnej (1-2 dni w tygodniu lub więcej w uzasadnionych przypadkach)
  • Finansowanie udziału w kursach rozwijających umiejętności

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dofinansowanie do okularów
  • Karta sportowa na preferencyjnych warunkach

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne i test wiedzy technicznej

4

Informacja zwrotna

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

C# Developer (Microsoft Dynamics CRM), Białystok