Oferta pracy

C# Developer (Microsoft Dynamics CRM)

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

  • Krakowiaków 44, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Krakowiaków 44

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie międzynarodowego (wykorzystywanego w całej Europie) systemu CRM opartego na Microsoft Dynamics CRM

  • Implementacja usług/aplikacji po za Microsoft Dynamics CRM w celu dostarczenia wymaganych funkcjonalności (usługi ASP.Net Core, aplikacje single page: React, Angular).

  • Tworzenie testów automatycznych dla budowanych rozwiązań

  • Implementacja funkcjonalności zgodnie z zebranymi przez naszych konsultantów wymaganiami.

  • Praca w metodyce SCRUM w międzynarodowym zespole programistów

  • Komunikacja i współpraca z innymi członkami zespołu

  • Tworzenie dokumentacji technicznej tworzonych funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w C# i JavaScript potwierdzona praktyką (doświadczenie w pracy, studia, prywatne projekty)

  • Podstawowa znajomość SQL

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (praca w międzynarodowym zespole)

  • Wykształcenie o kierunku informatycznym lub doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Chęć nauki nowych technologii (w szczególności Microsoft Dynamics CRM)

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość Microsoft Dynamics CRM

  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych i UI testów

  • Znajomość frameworków React i Angular

  • Programowanie z użyciem Typescript

  • Znajomość ASP.Net Core

  • Umiejętność analizy wydajności i tworzenia indeksów dla zapytań SQL

  • Umiejętność pracy z GIT i TFS.

  • Znajomość metodologii SCRUM

To oferujemy

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość wykupienia karty sportowej

  • Pracę w międzynarodowym zespole

  • Pracę z najnowszymi wersjami Microsoft Dynamics CRM on premise

  • Wykorzystanie róznorodnych narzędzi, bibliotek w codziennej pracy (Typescript, React, Angular, ASP.Net Core)

  • Możliwość wpływu na kształt rozwiązania i implementacji własnych pomysłów

  • Możliwość pracy zdalnej (1-2 dni w tygodniu lub więcej w uzasadnionych przypadkach)

  • Finansowanie udziału w kursach rozwijających umiejętności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Dofinansowanie do okularów

  • Karta sportowa na preferencyjnych warunkach

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne i test wiedzy technicznej

4

Informacja zwrotna

Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.