Oferta pracy

C# Developer

Lidl sp. z o.o. sp.k.

Pastelowa 12

Grunwald

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie oprogramowania w języku C#

  • Weryfikacja i uszczegóławianie specyfikacji otrzymanej od analityków biznesowych

  • Dokumentowanie efektów, oraz przebiegu pracy

  • Przygotowanie procedur reagowania dla helpdesku

  • Implementacja testów automatycznych

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania aplikacji webowych (C#, .NET Core, React, GIT)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Obeznanie z relacyjnymi bazami danych (preferowany Oracle), oraz Entity Framework

  • Umiejętność pracy z nierelacyjnymi bazami danych (z naciskiem na MongoDB)

  • Umiejętność czytania i zbierania wymagań biznesowych

  • Umiejętność pracy w scrumowym zespole projektowym z wykorzystaniem Jira

Mile widziane

  • Zainteresowanie developmentem aplikacji mobilnych (z naciskiem na Xamarin)

  • Obycie z continuous deployment (najlepiej Azure DevOps)

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym

  • Doświadczenie z testami BDD (Specflow), oraz testami UI (Selenium)

  • Umiejętność administrowania/konfigurowania serwerów aplikacyjnych (Windows Server, IIS)

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical - dodatkowy urlop po 5 latach pracy

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego i niemieckiego dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • platforma grywalizacyjna LIDERSI