mTab sp. z o.o.

C# Developer

mTab sp. z o.o.O firmie

5 500‐8 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Święty Marcin 24, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 19 cze 2020
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Święty Marcin 24

Poznań

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Będziesz zajmować się przede wszystkim pisaniem back-endu oprogramowania służącego do dostarczania danych, do tworzonej przez mTab aplikacji webowej. Ważną częścią Twojej pracy będzie pisanie kodu przetwarzającego dane zgodnie z wymaganiami klienta oraz ze specyfikacją naszego systemu. Mile widziany będzie wkład w ulepszanie tych procesów, zwiększanie uniwersalności i efektywności naszego software’u. Odpowiedni kandydat powinien posiadać wymagane umiejętności techniczne, ale także rozumieć dane i ich kontekst biznesowy.

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie w środowisku VS (C#)

  • Pisanie prostych oraz złożonych zapytań SQL

  • Używanie narzędzi wspomagających programowanie - GIT, Bitbucket, JIRA, Confluence,

  • Współpraca w ramach teamu z JS-developerami, analitykami, osobami z QA, PM

  • Udział w codziennych standupach oraz w okresowych spotkaniach projektowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość C#, obowiązkowo operowanie na kolekcjach (LINQ);

  • Znajomość SQL w zakresie umożliwiającym budowanie wydajnych zapytań do baz SQL Server;

  • Umiejętność pisania przejrzystego kodu z naciskiem na spójność logiki i reusability; pisanie testów jednostkowych (unit tests)

  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych

  • Doświadczenie z Entity Framework, MVC and WCF, oraz w tworzeniu kodu działającego wielowątkowo będzie mile widziane;

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8 osób

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • tester manualny
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Techniczna rozmowa

3

Spotkanie z CPO

4

Decyzja

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnego autorskiego systemu raportowania i wizualizacji danych dla międzynarodowych organizacji. Sukces zapewnia stałe polepszanie naszego produktu, dzięki najwyższej jakości analizie, optymalizacji oraz adaptacji oprogramowania. Oferujemy kompleksowe wsparcie w wykorzystaniu danych i wyników badań. Pragniemy pomagać zespołom marketingowym, by uwydatnić ich potencjał.

Przewiń do profilu firmy