Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

C# / Javascript Developer - Junior

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 25.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FrontDesk Master poszukuje ambitnych oraz zdolnych programistów do pracy w trybie ZDALNYM. Pracujemy tak od 8 lat, lubimy ten model pracy i jestesmy w nim efektywni. Uwaga nie jest praca dla każdego! System ten ma swoje zalety, ale i też wady. Jak nigdy w ten sposob nie pracowałeś to przemyśl to dobrze, bo szukamy tylko długofalowej współpracy.
    Jak wszystkie firmy na świecie szukamy ludzi rzetelnych, pracowitych i otwartych. Nie musisz jednak przepadać za pracą w zespole, bo Twoja praca odbywa sie w duchu zespołowym, ale jednak indywidualnie ze wsparciem team leadera.
    W naszym zespole będziesz pracował nad frontend’em i backend’em aplikacji, głównie w C# oraz w Javascripcie. Poznasz framework Sencha (a jak znasz to przejdź od razu do zlożenia dokumentów!) i zobaczysz jak twoja praca wpływa na funkcjonowanie użytkownikow systemu na całym świecie, bo tworzymy PMS dla hosteli.

    Zadania

    • Rozwój i tworzenie zaawansowanych aplikacji webowej w oparciu o C#, javascript, Sencha ExtJS (.NET, WCF, REST Services, Entity Framework Code First)
    • Tworzenie API oprogramowania
    • Integracja oprogramowania z Frontend
    • Tworzenie elementów frontdendowych w Javascript i Sencha
    • Integracja oprogramowania z zewnętrznymi API

    Oferujemy

    • Stabilną i długofalową współpracę
    • Pracę nad ciekawymi projektami
    • Pracę pod nadzorem Senior Developera
    • Możliwości rozwoju
    • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Opcje na udziały w spółce i partycypowanie w jej sukcesie (employee stock option program)
    • Elastyczne godziny pracy – praca zdalna z domu

    Wymagania

    • Znajomość C#, Javascript, .NET, REST
    • Mile widziana znajomość Sencha ExtJS, React, React Native
    • Samodyscyplina
    • Sumienność
    • Kreatywność
    • Umiejętność rozwiązywania problemów a nie piętrzenia ich
    • Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się
    • Umiejętność czytania i pisania w języku angielskim

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV klikając przycisk aplikowania