Logo Pracuj.pl

C#/.NET Developer

NASKO firmie

NASK

Łukowska 2

Przydworcowe

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • ASP.NET Web API

  • TDD

  • Clean Code

Mile widziane

  • SQL

  • HTML5

  • CSS

  • Visual Studio

  • Docker

  • Kubernetes

  • TeamCity

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie zaawansowanych rozwiązań wymagających doświadczenia i kompetencji,
  • udział w tworzeniu architektury systemu i wyboru stosowanego stosu technologicznego,
  • ewaluacja i testowanie nowych narzędzi i rozwiązań,
  • wspieranie i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania,
  • bardzo dobra znajomość C#, w szczególności ASP.NET Web API,
  • doświadczenie w programowaniu wg podejścia TDD, Clean Code
  • praktyczna znajomość systemów kontroli wersji,
  • znajomość obiektowych technik programowania i wzorców projektowych,
  • wiedza na temat zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym oraz sposobów eliminowania podatności,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej,
  • praktyczna znajomość zasad pracy w zespołach wg. metodyk zwinnych (SCRUM),
  • umiejętność testowania wytworzonego kodu i aplikacji,
  • dokumentowanie tworzonego kodu oraz wykorzystywanie dobrych praktyk programistycznych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.

  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych SQL,
  • praktyczna znajomość: HTML5, CSS,
  • doświadczenie w pracy w środowisku Visual Studio,
  • doświadczenie w pracy w środowisku Docker/Kubenters lub TeamCity,
  • wykształcenie informatyczne.

Podział czasu pracy

60%

Nowe funkcjonalności

20%

Korygowanie błędów

10%

Tworzenie dokumentacji

10%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Nasz zespół w NASK:

Jesteśmy dużym zespołem programistycznym. Budujemy zaawansowane systemy dla administracji państwowej. Opieramy się na najnowszych technologiach i trendach: Cloud Native, Continous Integration & Delivery - to u nas nie tylko hasła.

EZD RP – elektroniczne zarządzanie dokumentacją w administracji publicznej – to bardzo ważny, strategiczny projekt. Dołącz do naszego zespołu!

C#/.NET Developer, Łukowska 2, Przydworcowe, Białystok