Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

C# .Net Developer

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy częścią United Technologies Corporation, do której należą także takie marki jak Otis, Pratt & Whitney czy Carrier. UTC Fire & Security dostarcza rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz systemów bezpieczeństwa dla ponad miliona klientów na całym świecie. Po więcej informacji zapraszamy na https://firesecurityproducts.com/en/home

    W Centrum R&D w Gdańsku realizujemy projekty z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa i automatyki budynkowej.

    Nasi inżynierowie na co dzień łączą kreatywność i pasję do technologii, tworząc rozwiązania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa ludzi zarówno w domu jak i w pracy.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Twoje zadania:

    • Projektowanie i implementacja systemów oprogramowania dedykowanych zapewnieniu bezpieczeństwa
    • Udział w całym cyklu życia oprogramowania od specyfikowania i projektowania, przez implementację, wsparcie testów, po utrzymanie
    • Przedstawianie stadium wykonalności i wycena czasu wymaganego na realizację zadań
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Analiza i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez dział QA oraz zewnętrznych klientów
    • Udział w tygodniowych przeglądach projektów
    • Praca w międzynarodowym środowisku

    Oczekiwania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w rozwijaniu aplikacji .NET/C#
    • Znajomość narzędzi: MS Visual Studio 2017, MS SQL Server Management Studio oraz systemu kontroli wersji SVN
    • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewnym
    • Doskonałe umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Gracz zespołowy
    • Mile widziane doświadczenie w rozwoju aplikacji mobilnych na platformę iOS lub Android

    Żeby dobrze Ci się pracowało zadbamy o:

    Świetną atmosferę w zgranym zespole
    Work-life balance
    Prywatną opiekę medyczną w LUX MED
    Kartę Multisport
    Kartę Lunchową doładowywaną miesięcznie o 266 zł
    Szkolenia i kursy techniczne
    Stały dostęp do profesjonalnych kursów on-line
    Lekcje języka angielskiego
    100% dofinansowanie studiów
    Ubezpieczenie na życie z planem emerytalnym
    Elastyczny czas pracy
    (w zależności od Twoich potrzeb)
    Ligę Mistrzów w Piłkarzyki
    Uczestnictwo w międzynarodowych projektach związanych z monitoringiem i bezpieczeństwem
    Porcje witamin
    Bony świąteczne
    i bilety do kina
    Eventy integracyjne
    np. wyjście na Open’er Festival czy kurs kitesurfingu