Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

C#.NET Developer

AFA-Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • MySQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój oprogramowania firmy tworzącej system kierowania ruchem w parkingach

  • Zapewnienie poprawnego działania oprogramowania w dziedzinie automatyki parkingowej

  • Tworzenie i rozwój nowego oprogramowania

  • Praca dla klienta zagranicznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w programowaniu co najmniej 1 rok

  • Dobra znajomość języka C# / .NET, oraz baz danych MySQL

  • Podstawowa znajomość systemu LINUX (Ubuntu Server)

  • Znajomość kontroli wersji i zarządzania zmianami

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

  • Udział w ciekawych projektach, realną możliwość rozwoju zawodowego pełną wyzwań i nowych zadań

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i własnych umiejętności

  • umowę o prace (pełny etat) lub b2b

Etapy rekrutacji
1

analiza

2

konferencja wideo

Firma AFA Polska Sp. Z O.O. oferuje kompletne i innowacyjne rozwiązania służące do zarządzania parkingiem, poprzez wprowadzenie zaawansowanych systemów, które zmniejszają natężenie ruchu, witają klientów oraz zarządzają przestrzenią parkingową. Od ponad 10 lat, dzięki studiom i badaniom, w które zaangażowane jest nasze biuro inżynierii i rozwoju, firma AFA ciągle doskonali działanie systemu naprowadzania na wolne miejsca parkingowe. Jako pionier, w dziedzinie ergonomicznych i sensorycznych systemów naprowadzania na wolne miejsca parkingowe, AFA prowadzi cykliczne badania i stale wprowadza innowacyjne, udoskonalone rozwiązania, które ułatwiają proces parkowania.

Przewiń do profilu firmy