Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

C#/.NET Developer

VANKING CELKAR GROUP SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • ASP.NET

  • .NET

Mile widziane

  • Web Services

  • Enova365

  • Git

  • Microsoft Visual Studio

  • MS SQL

Twój zakres obowiązków

  • Każdego ranka – pyszna kawa 😊

  • Projektowanie nowych rozwiązań zarówno w systemie ERP oraz naszych autorskich apkach

  • Rozwój już istniejących rozwiązań

  • Poprawianie własnych błędów – suport rozwiązań

Nasze wymagania

  • Do pełni szczęścia brakuje nam właśnie Ciebie, jeśli:

  • Jesteś samodzielnym programistą C#, ASP.NET

  • Posiadasz choćby niewielkie doświadczenie w używaniu i tworzeniu Web Services

  • Wiesz co to jest MS SQL

  • Posługujesz się biegle narzędziami Microsoft Visual Studio oraz GIT

  • Jesteś otwarty na nowe doświadczenia i technologie

  • Jak coś robisz, to z wielkim zaangażowaniem

  • Posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i umiejętność kreatywnego myślenia

  • Myślisz logicznie i potrafisz przedstawiać rozwiązania

  • Cechuje Cię pasja i wysoka motywacja do dalszego rozwoju

  • Nie lubisz krawatów i sztywnych koszul 😉

  • Fajnie, gdybyś znał Enova365

  • Łatwo dogadasz się z zespołem, jeśli Cię to śmieszy: „Optymista powie, że szklanka jest w połowie pełna. Pesymista powie, że szklanka jest w połowie pusta. Programista powie, że szklanka jest dwa razy większa niż potrzeba”

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilna, długoterminowa współpraca - nie szukamy kogoś na chwilę. Jesteśmy zgraną paczką i szukamy kogoś kto do nas dołączy na długo.

  • Rozwój - Dostęp do firmowego know how, ludzi otwartych na dzielenie się wiedzą.

  • Świetna atmosfera pracy - u nas jest luźna, wesoła atmosfera, młodzi ludzie pełni humoru.

  • Komfortowe biuro, a jak wolisz to pracę z własnego domowego fotela

  • Luz- jak chcesz chodzić po firmie w samych skarpetkach, to nie ma sprawy… no dobra poza skarpetkami coś na górę by się przydało 😉, ale cenimy własny styl

  • Zarobki adekwatne do stanowiska

  • Brak nudy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

VANKING CELKAR GROUP SP. Z O.O.

VanKing Celkar Group- król części do busów, polski producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych.

• Ponad 25 lat nieprzerwanego dynamicznego rozwoju,

• Ponad 170 pracowników w Polsce, Rosji, Łotwie oraz w Rumunii,

• Sprzedaż produktów w 30 krajach

• Nr 1 w kategorii najbardziej kompleksowej oferty części do busów.

VanKing Celkar Group to wspaniały zespół specjalistów, dlatego dbamy o świetną, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość.

Przewiń do profilu firmy