Oferta pracy

Lidl Polska sp. z o. o.

C# .NET Developer

Lidl Polska sp. z o. o.O firmie

  • Pastelowa 12, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Pastelowa 12

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie nowego oprogramowania na potrzeby wewnętrzne firmy w ścisłej współpracy z analitykami technicznymi i interesariuszami

  • Rozwój, utrzymanie i optymalizacja istniejących systemów i procesów

  • Analiza specyfikacji biznesowych

  • Tworzenie dokumentacji technicznych

  • Przygotowanie procedur reagowania dla helpdesku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość technologii C# .NET / .NET Core

  • Znajomość Entity Framework i LINQ

  • Znajomość HTML, CSS, JS, Bootstrap

  • Podstawowa znajomość biblioteki React.js

  • Zaawansowana znajomość SQL i podstawy PL/SQL

  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych

  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT

  • Umiejętność analizy i zbierania wymagań biznesowych

  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej w oparciu o system Jira

  • Umiejętność szacowania czasochłonności zadań

  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów

Mile widziane

  • Znajomość platformy Azure DevOps (w szczególności Azure Pipelines)

  • Znajomość platformy SonarQube

  • Znajomość technologii Oracle APEX

  • Doświadczenie z zakresu testowania oprogramowania (na poziomie testów jednostkowych, integracyjnych i systemowych)

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

Tak się u nas pracuje