Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

C# .NET/SQL Developer Senior

PROFI CREDIT POLSKA S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Bitbucket

  • Confluence

  • C#

  • MS SQL

  • .net ASP

  • core

  • Framework

  • Entity

  • Angular

  • Visual Studio

  • Redis

  • RabbitMQ

  • DOCKER

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nowych modułów wg przyjętych standardów,

  • Utrzymanie istniejących aplikacji,

  • Udział w nowych projektach w obszarze finansów,

  • Mentoring dla młodszych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość C# ASP .NET Core 6+ / .Net Framework,

  • Bardzo dobra znajomość zapytań do relacyjnych baz danych SQL,

  • Dobra znajomość środowiska DOCKER,

  • Znajomość architektury mikroserwisów, REST API, WCF,

  • Zdolność do wielozadaniowości poprzez różne zadania i zmieniające się priorytety,

  • Kreatywne podejście do rozwiązywania powstających problemów,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Komunikatywność połączona z umiejętnością oraz chęcią pracy zespołowej,

  • Rozumienie potrzeb biznesu,

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych,

  • Bardzo dobra znajomość platformy IDE Visual Studio,

  • Znajomość GIT.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B,

  • Narzędzia służbowe umożliwiające realizację zadań,

  • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne,

  • Samodzielność, współpracę i przyjazną atmosferę,

  • Szkolenia techniczne w ramach platform e-learning oraz stacjonarne,

  • Pakiet benefitów socjalnych (karnety sportowe, język angielski w czasie pracy, imprezy integracyjne oraz firmowe).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i chcesz pracować dla dużej międzynarodowej Spółki, złóż swoją aplikację na stanowisko: C# .NET/SQL Developer Senior.

Przewiń do profilu firmy