Oferta pracy

C# Web Developer

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48f

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • Jenkins

  • C#

O projekcie

Poszukujemy osób z rocznym lub dwuletnim doświadczeniem komercyjnym. Jeśli zdobyłeś już pierwsze doświadczenie zawodowe, ale chcesz poszerzyć swoje kompetencje i rozwijać się wśród doświadczonych programistów, to właśnie w naszym zespole znajdziesz to czego szukasz.

Twój zakres obowiązków

Obecnie zespół pracuje nad kilkoma projektami, między innymi nad stworzeniem kompleksowego REST Web API, które umożliwi naszym klientom konstruowanie własnych rozwiązań webowych i korzystanie z udostępnionej przez Acturis skomplikowanej logiki ubezpieczeniowej.

Tworzymy zespół, w którym każdy ma wpływ na końcowe rozwiązanie, na każdym etapie jego tworzenia – od koncepcji, przez architekturę, projektowanie i implementację. Stawiamy na pracę zespołową i jakość wytwarzanego oprogramowania. Razem z nami poznasz zaawansowane zagadnienia związane z testowaniem. Nauczysz się jak sprawnie tworzyć kod w oparciu o TDD i BDD oraz podstaw Domain Driven Design. Chcemy, aby każdy członek zespołu czuł się jego ważną częścią, mógł uczyć się od innych i potrafił innym przekazać swoją wiedzę.

W pracy będziesz używać:

• Visual Studio 2017

• ReSharper

• .NET Framework 4.8

• ASP.NET WEB API2, OWIN/Katana

• OAuth2, JWT

• Test Driven Development i Behavior Driven Development

• Consumer Driven Contracts

• Zasad SOLID stosowanych w praktyce

• Dependency Injection

• Continuous Integration

• ELK/Splunk

Nasze wymagania

  • Znajomość i umiejętność stosowania TDD i BDD.

  • Znajomość zagadnień różnych poziomów testowania – testów integracyjnych, akceptacyjnych itd.

  • Znajomość OAuth2 i zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych.

  • Znajomość metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania (Scrum, Agile, XP).

  • Znajomość bazy danych Oracle.

  • Znajomość narzędzi ciągłej integracji (Jenkins)

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, gdzie satysfakcja pracownika jest istotną wartością

  • Bycie częścią ambitnego zespołu, składającego się z utalentowanych osób z pasją

  • Wykorzystywanie umiejętności analitycznych, pomysłowości i Twojej wiedzy – zapewniamy rozsądny czas potrzebny do utrzymania wysokiej jakości kodu

  • Konkretny wpływ na architekturę i kształt projektów

  • Dołączenie do nowoczesnej organizacji odnoszącej sukcesy na rynkach europejskich

  • Różnorodne projekty

  • Ścisłą współpracę z analitykami i programistami z Wielkiej Brytanii

  • Stały nacisk na rozwój pracowników

  • Indywidualne podejście oraz wyasygnowany czas w każdym kwartale na rozwój w kierunku wybranym przez pracownika

  • Uczestnictwo w licznych wydarzeniach integracyjnych (także wyjazdowych)

  • Inne benefity – zapytaj rekrutera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 21 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany naszą ofertą, prześlij proszę swoje CV w angielskiej wersji językowej klikając przycisk "Aplikuj". Możesz nas również znaleźć na facebooku (@acturispoland).