Oferta pracy

C++ Developer

ONWELO S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

ONWELO S.A.

Azymutalna 9

Matarnia

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

O projekcie

Onwelo to nowoczesna polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla organizacji z szeregu sektorów na całym świecie. Główne obszary działalności Onwelo to: tworzenie oprogramowania, jego rozwój oraz utrzymanie, a także mocne wsparcie kompetencyjne. W krótkim czasie firma wdrożyła ponad 300 projektów w Europie i w USA, powiększyła zespół do ponad 400 osób, a także otworzyła biura w sześciu miastach Polski oraz oddziały w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i w Szwajcarii.

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie oraz rozwijanie oprogramowania dla naszego klienta

  • Współpraca z zespołami realizującymi zadania projektowe

  • Testowanie rozwiązań, wdrażanie testów jednostkowych

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Stosowanie nowoczesnych praktyk programistycznych w celu poprawiania jakości produktu

Nasze wymagania

  • Znasz i programujesz w języku: C++

  • Posiadasz doświadczenie z projektowaniem, wdrażaniem i testowaniem oprogramowania

  • Znasz angielski na poziomie min. B2 (będziesz pracować w międzynarodowym zespole)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne