Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

C++ Developer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    C++ DEVELOPER

    Lokalizacja: Kraków

    Branża: Turystyczna /Lotnicza

    Czas trwania projektu: długoterminowy.

    Praca zdalna: Tak, możliwe 2 dni w tyg.

    Forma współpracy: preferujemy kontrakt B2B, ale jesteśmy również otwarci na inne formy zatrudnienia.

    Proces rekrutacyjny: 2-etapowy -> 1. Rozmowa telefoniczna z osobą techniczną (ok. 30 min) -> 2. Jedna rozmowa f2f u klienta.

    Umowa z Relyon IT Services.

    J. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje w międzynarodowym środowisku.

    Work place: Katowice
    Nr ref.: c++/krk

    OPIS STANOWISKA:
    100% Back-end.
    Testy automatyczne.
    Praca z aplikacjami biznesowymi.
    Tworzenie programów optymalizacyjnych.
    Projektowanie i budowanie aplikacji prototypowych.
    Rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami.
    WYMAGANIA:
    C++,C#, Perl;
    Unix, STL, biblioteki Boost;
    GCC, Make, CMake;
    Git, XML, SQL;
    TCP/IP, WCF, WPF, Linux.
    OFERUJEMY:

    Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w środowisku międzynarodowym.

    Elastyczna forma zatrudnienia: umowa B2B lub stała.

    Szkolenia Długoterminowe i interesujące projekty.

    Dobra, atmosfera pracy i spotkania integracyjne.

    Stałe wsparcie naszego konsultanta.

    Elastyczne godziny pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom