Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

C++ Developer

WINCAN POLAND sp. z o.o.

  • Podole 60, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Podole 60

Dębniki

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Jira

  • Git

  • Confluence

  • GitHub

O projekcie

Jeśli masz doświadczenie jako C++ Developer, sprawdź co mamy do zaoferowania.

Dołączysz do jednego z naszych zespołów, aby dostarczać rozwiązania najwyższej jakości dla naszych Klientów.

Będziesz tworzył nowe aplikacje w języku C++ oraz rozwijał te, które już istnieją. Każdy zespół pracuje w metodyce scrum, więc jeśli jesteś zwolennikiem elastycznej pracy-ta oferta jest dla Ciebie!

Ale to nie wszystko-skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych aplikacji w języku C++,

  • Tworzenie projektów wieloplatformowych w tym mobilnych oraz embedded,

  • Praca w technologii QT,

  • Rozwój aplikacji używanych do kontroli danych z robotów pracujących pod ziemią.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z C++,

  • Znajomość C++ 14 i wyżej,

  • Doświadczenie z QT,

  • Znajomość narzędzi takich jak Jira, Git, Confluence, GitHub,

  • Język angielski na poziomie B2/C1.

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w metodyce Scrum,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie UoP lub B2B,

  • Możliwość pracy hybrydowej w naszym nowoczesnym biurze, które mieści się w Krakowskim Parku Technologicznym (Podole 60) - 1x w tygodniu w biurze,

  • Regularne imprezy firmowe,

  • Prywatną opiekę medyczną (Luxmed),

  • Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy zdalnej,

  • Kierujemy się zasadą work-life balance. Szanujemy Twój czas, więc nie musisz pracować po godzinach lub w weekendy.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • work life balance

Dodatkowe informacje

Prześlij do nas swoje CV wraz z krótkim opisem najważniejszych zrealizowanych projektów.

Hi there, jesteśmy WinCan – firmą, która tworzy oprogramowanie do monitorowania podziemi.

WinCan Vx jest głównym produktem firmy, który służy do sterowania robotami, zbierania i przechowywania danych z nich oraz wizualizacji wyników. Dane są wizualizowane w postaci map, widoków 3D i raportów

Przewiń do profilu firmy