Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

C++ Developer

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-03-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy Grupą Kapitałową o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 1000 osób w dziewięciu oddziałach w Polsce: w Białymstoku, Kielcach, Koszalinie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie, Wrocławiu oraz w Niemczech i USA.

    Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

    Dołącz do nas jako:

    Oferujemy:

    • Ability to work in an international environment with experienced developers, for some of the biggest companies in the world
    • Being a part of highly motivated young team which will form the backbone of the business in our company from the very beginning
    • "Family-like" atmosphere and working conditions without the typical corporate pressure
    • Tons of growth possibilities, including wide range of trainings, conferences and working with popular technologies
    • Flexible approach to working hours, great social package & benefits, competitive salary
    • Possibility to work remotely

    Zakres obowiązków:

    • Creating and reviewing architecture and implementation design based on requirements
    • Implementing and testing the solution through all stages of a project's lifecycle
    • Active communication with customer and other development teams
    • Maintaining existing codebase & enhancing it with new functionality

    Wymagania:

    • 2 or more years of commercial experience in C++ programming
    • Knowledge of Windows-specific development process and tools
    • Experience with DevOps engineering and methodology
    • Experience with Agile/SCRUM
    • Good communication skills and experience in working in a remote multi-team environment
    • High proficiency in spoken and written English

    Mile widziane:

    • Commercial experience with programming in C#/.NET
    • Practical knowledge of development tools (VS, Git, JIRA/Redmine, Jenkins)
    • Experience in customer collaboration
    • Proficiency in spoken and written German language
    • Experience in working with scripting languages
    • Good knowledge of at least one other popular programming language

    Facebook: https://www.facebook.com/Transition.Technologies.PSC/

    Site: www.ttpsc.pl

    Youtube.com: https://www.youtube.com/channel/UC8-MwMeBPpiF3tUzaCV5RVQ

    U NAS SPOTKASZ SIĘ Z
    bottom
    bottom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom