Oferta pracy

ESET Polska sp. z o.o.O firmie

  • Jasnogórska 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

ESET Polska sp. z o.o.

Jasnogórska 9

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

Mile widziane

  • Docker

  • Azure

  • Kubernetes

  • JavaScript

  • HTML5

  • CSS

  • React

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Produkt, który rozwijamy, umożliwia specjalistom ds. bezpieczeństwa kontrolę nad tym, co dzieje się w ich sieci firmowej. Składa się on z agenta i serwera komunikujących się za pośrednictwem sieci, modułu starającego się wykryć zagrożenia, bazy danych oraz interfejsu użytkownika, który tworzony jest w JavaScript. Niezależnie czy jesteś zainteresowany technologiami sieciowymi, bazami danych, algorytmami, technologiami webowymi czy chmurą obliczeniową, zawsze będziemy mieli interesujące zadania dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

Projektowanie, tworzenie oraz testowanie różnych modułów produktu z zakresu bezpieczeństwa dla klientów biznesowych oraz przeniesieniu go do chmury obliczeniowej.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w programowaniu w C++,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Kreatywność,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Chęć uczenia się nowych rzeczy.

  • Znajomość technologii webowych (JavaScript, HTML5, CSS, React),

  • Docker, Azure, Kubernetes.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w przyjemnej atmosferze, w małym, zgranym zespole programistów,

  • Możliwość pracy nad produktem, który pomoże chronić miliony użytkowników na całym świecie,

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • Nowoczesne i komfortowe biuro,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet bonusów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • bonus z okazji zawarcia małżeństwa

  • bonus jubileuszowy

ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery sektora biznesowego oraz użytkowników indywidualnych. Oferuje produkty przeznaczone dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Produkty ESET dostępne są w ponad 180 krajach świata.

Dla naszej firmy najwyższą wartość stanowią pracownicy. Pracując z pełnym zaangażowaniem, rozwijając swoje umiejętności i dzieląc się swoją wiedzą tworzą niepowtarzalną atmosferę. Dobrze wiemy, jak ważne jest zadowolenie pracowników, dlatego oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, komfortowe warunki pracy i rozbudowany system benefitów.

Jeśli interesuje Cię bezpieczeństwo komputerowe i chcesz pomagać w śledzeniu i odkrywaniu przestępstw w wirtualnym świecie lub rozwijać i ulepszać oprogramowanie, które chroni miliony komputerów, dołącz do grona pracowników firmy ESET w Krakowie!

Przewiń do profilu firmy