Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

C++ Developer

Noble Systems Corporation SA Oddział w PolsceO firmie

  • Wielicka 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Noble Systems Corporation SA Oddział w Polsce

Wielicka 28

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • SQL

  • Python

Mile widziane

  • PostgreSQL

  • Git

  • Jenkins

  • Docker

  • CMake

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój rozproszonych aplikacji w C++17 i PostgreSQL w systemie CentOS 8

  • Pisanie testów jednostkowych w gTest/gMock i testów integracyjnych/e2e w Pythonie 3.x

  • Migracja starszych rozwiązań na nowy stos technologiczny

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka C++, minimum standard C++11

  • Dobra znajomość języka SQL

  • Sprawne poruszanie się po systemie Linux z poziomu konsoli

  • Podstawowa znajomość języka Python

  • Podstawowe algorytmy i struktury danych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Standard C++17 i C++20

  • Biblioteki: boost::asio, gTest/gMock, Yandex::ozo

  • Git

  • Jenkins, Docker, CMake

To oferujemy

  • Stabilną pracę i konkurencyjne wynagrodzenie (umowa o pracę na czas nieokreślony lub B2B),

  • Elastyczne godziny pracy, wraz z możliwością pracy zdalnej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych, innowacyjnych projektach, w międzynarodowym środowisku pod okiem doświadczonej kadry oraz możliwości szkoleń zagranicznych w USA,

  • Przyjazną atmosferę w zespole, o którą szczególnie dbamy poprzez organizowanie imprez i wyjazdów integracyjnych,

  • Komfortowe warunki pracy: nowoczesne, klimatyzowane biuro w dobrej lokalizacji, owoce, napoje i pyszną kawę,

  • Garażowane samochodowe miejsca parkingowe, a dla posiadaczy dwóch kółek parkingi rowerowe,

  • Poszerzony pakiet socjalny, w tym: karta OK SYSTEM (pakiet fit&more), prywatną opiekę medyczną w wersji premium dla pracownika i jego rodziny, kartę lunchową typu pre-paid,

  • Możliwość kształcenia swoich umiejętności lingwistycznych – zajęcia z angielskiego z native speakerem.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Noble Systems zajmuje się tworzeniem dużych, rozproszonych systemów informatycznych w dziedzinie telekomunikacji, bankowości, optymalizacji czasu pracy i kilku innych obszarach.

Jesteśmy dużą amerykańską, prywatną i stabilną firmą, z siedzibą główną w Atlancie. Zatrudniamy kilkuset specjalistów na całym świecie. Istniejemy od ponad 30 lat, ale dalej dynamicznie się rozwijamy, zarówno organicznie jak i przez zakupy innych firm. Dzięki temu nasze zapotrzebowanie na wysokiej klasy informatyków nie maleje. Dlatego też otwarliśmy oddział w Krakowie.

W nowo otwartym centrum R&D firmy Noble Systems Corporation w Krakowie prowadzimy ciągłą rekrutację na stanowisko programisty. Poszukujemy osób o różnym stażu pracy i umiejętnościach, które będą budowały z nami nowe produkty i pomagały rozwijać krakowski oddział firmy.

Przewiń do profilu firmy