Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

C++ Developer

FORCOM Sp. z o.o.

  • Gajowa 6, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Gajowa 6

Jeżyce

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • SQL (podstawy)

Mile widziane

  • C#

  • Java

  • Oracle

System operacyjny

O projekcie

Tworzymy aplikacje składające się na kompletny ekosystem rozwiązań dla największych retailerów w Polsce i za granicą.

Rozwiązania rozwijane przez zespół obejmują zarówno systemy dla sklepów jak i moduły centralne.

W ramach projektu będziesz uczestniczyć w całym cyklu życia oprogramowania - od analizy wymagań klienta, przez tworzenie i testowanie rozwiązań aż do ich wdrożenia.

Twój zakres obowiązków

  • współudział w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji

  • odpowiedzialność za jakość aplikacji (testy jednostkowe, CI)

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania obiektowego w C++

  • znajomość podstaw pracy z systemem kontroli wersji

  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • znajomość języków Java lub C#

  • doświadczenie w pracy z bazą danych Oracle

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • architekt
  • embedded developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy jednostkowe

To oferujemy

  • UoP lub b2b,

  • biuro w centrum Poznania (okolice ronda Kaponiera),

  • brak korporacyjnych zasad,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • Google Workspace - G Suite,

  • brak dress code-u,

  • interesujące projekty,

  • budżet na konferencje, szkolenia i literaturę,

  • darmowe obiady,

  • darmowe lekcje j. angielskiego,

  • grupy sportowe,

  • zespoły muzyczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy producentem oprogramowania i dostawcą kompletnych rozwiązań informatycznych dla największych sieci handlowych. Zatrudniamy obecnie ponad 450 pracowników. Od 25 lat tworzymy oprogramowanie wspierające wszelkie aspekty działania sieci sklepów, w tym oprogramowanie systemów kasowych, obsługi zaplecza logistycznego, systemy lojalnościowe, aplikacje na urządzenia mobilne, oprogramowanie obsługujące płatności elektroniczne, centralne systemy zarządzające siecią tysięcy sklepów i rozwiązania Big Data.

Nasze systemy obsługują ponad półtora miliarda transakcji płatności kartami płatniczymi i generują blisko 3 miliardy paragonów rocznie.

Inwestujemy w badania i rozwój – pracujemy nad stworzeniem autonomicznego robota mobilnego dla sklepów, wykorzystaniem sztucznej inteligencji do rozpoznawania towarów, analizą obrazu, rozwiązaniami dla sklepów bez kas.

Przewiń do profilu firmy