Oferta pracy

C++ Embedded Software Engineer

IDEA HR Group Sp. z o.o. sp.k.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestniczenie w tworzeniu koncepcji i rozwiązań

  • Projektowanie na poziomie strukturalnym i komunikacyjnym

  • Uzgadnianie z klientem koncepcji projektu

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem w celu realizacji projektu

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania

  • Minimum rok doświadczenia w tworzeniu oprogramowania embedded

  • Dobra znajomość języka programowania C++ (minimum roczne doświadczenie).

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność myślenia obiektowego i strukturalnego w programowaniu

  • Znajomość freeRTOS, C++17 mile widziane*

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy w biurze lub HomeOffice

  • Pracę nad ciekawymi projektami

  • Swobodną atmosferę pracy z przyjaznym i sympatycznym zespołem specjalistów

  • Możliwość poznawania nowych technologii i narzędzi

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

IDEA HR Group (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Przewiń do profilu firmy