C++ Software Developer

NOVOMATIC Technologies Poland S.A.O firmie

umowa o pracę
7 000‐13 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
8 400‐15 600 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Krakowska 368, Zabierzów (pow. krakowski), Kraków

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Git

  • SVN

  • Gtest

  • Gmock

  • Catch2

  • Trompeloeil

System operacyjny

O projekcie

Twoim zadaniem będzie rozwijanie frameworku do wytwarzania produktów dla branży gamingowej (C++), jak również dostarczanie narzędzi ułatwiających codzienną pracę (Python). Dołączysz do kameralnego zespołu złożonego z deweloperów i testerów, który korzysta z dobrodziejstw metodyki SCRUM, dostarczając dwutygodniowe przyrosty do międzynarodowego klienta.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz analizować wymagania i na ich podstawie projektować oraz wdrażać ciekawe i niejednokrotnie złożone rozwiązania dla frameworka, na bazie którego tworzone są nasze produkty,

  • optymalizować kluczowe fragmenty kodu pod kątem jego wydajności i jakości,

  • uruchamiać i testować wytworzony kod z użyciem docelowych, zaawansowanych technologicznie platform sprzętowych,

  • pracować w zespole z doświadczonymi deweloperami w metodyce SCRUM,

  • realizować ciekawe i nieszablonowe zadania.

Nasze wymagania

  • C++ 11/14/17

  • Git/SVN

  • Znajomość frameworków do testów jednostkowych (Gtest/ Gmock/ Catch2, trompeloeil )

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Clang

  • Cmake

  • Boost

  • Python

  • Linux

  • Jenkins

  • Znajomość JIRA/Confluence

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 11

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • pakiet relokacyjny

NOVOMATIC Technologies Poland S.A.

Jesteśmy firmą trudną do zaszufladkowania. Z jednej strony NOVOMATIC Technologies Poland to średniej wielkości centrum R&D, z mniej więcej trzystoma specjalistami. Z drugiej strony to część międzynarodowego koncernu zatrudniającego trzydzieści tysięcy osób w kilkudziesięciu państwach rozsianych na pięciu kontynentach. Łączymy te dwa światy czerpiąc z nich to, co najlepsze – czyli twórcze i mało korporacyjne podejście do pracy przy bezpiecznym parasolu finansowym jednego z największych graczy na światowych rynkach mocno konkurencyjnej branży gamingowej. Podchodzimy zupełnie serio do naszej pracy, czyli tworzenia rozwiązań end-to-end , które stały się rdzeniem branży rozrywki na całym świecie. Specjalizujemy się w obszarach projektowania i wytwarzania systemów rozproszonych, implementacji gier oraz dostarczania platform softwarowych dla terminali gamingowych. Stanowimy zgrany zespół, cenimy sobie dobrą atmosferę, koleżeńskie relacje i wymianę wiedzy. Praca jest dla nas ważna, ale dbamy o równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

W tym roku koncern NOVOMATIC świętuje 40-lecie. To dobry czas, żeby do nas dołączyć i przekonać się czym jest praca z najlepszymi.

Jeśli chcesz spotkać się z nami osobiście, zachęcamy Cię do uczestnictwa w naszych NovoTalks.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy