Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

C/C++ Software Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atende Software Sp. z o.o. jest spółką z grupy kapitałowej Atende S.A., odpowiedzialną za rozwój oprogramowania przeznaczonego dla rynku multimedialnego, telekomunikacyjnego i nowoczesnej energetyki (Smart Grid).

    W związku z rozwojem innowacyjnych projektów dla sektora energetycznego poszukujemy ambitnych programistów i programistek, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu jako:

    Dział Rozwiązań Smart Grid
    Miejsce pracy: Warszawa
    Praga Południe
    Nr ref.: PC/C++/01/19

    Czy pasjonujesz się programowaniem w językach C/C++ ? A może fascynują Cię zagadnienia związane z Assemblerem i tworzeniem oprogramowania do bezpośredniej komunikacji z urządzeniami elektronicznymi? Jeżeli ponadto nie straszna jest Ci zaawansowana matematyka i lubisz czasem zaprojektować swoje rozwiązanie w oparciu o teoretyczne rozważania - koniecznie wyślij nam swoje CV!

    Chcemy zaprosić Cię do naszego zespołu, w którym będziesz odpowiadać za tworzenie oprogramowania związanego z gromadzeniem i przetwarzaniem dużych zbiorów danych (Big Data) przeznaczonego dla sektora energetycznego. Dominujące zadania obejmować będą obsługę akwizycji danych, składowania danych oraz ich przetwarzania. Będziesz ściśle współpracować z pozostałymi członkami naszego zespołu, którzy specjalizują się m.in w sztucznej inteligencji, uczeniu maszynowym, rozwoju aplikacji itp.

    Oferujemy:

    • Dużą samodzielność i niezależność - będziesz mieć pełny wpływ na kształtowanie naszego produktu,
    • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w projekcie na pograniczu energetyki, informatyki, ekonomii i inżynierii,
    • Pracę w innowacyjnej firmie, dynamicznie rozwijającej się na rynku,
    • Możliwość publikacji wyników prac na międzynarodowych konferencjach naukowych,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowaną kartę sportową i dofinansowane zajęcia językowe,
    • Przyjazną atmosferę i pracę w kilkuosobowych zespołach,
    • Wyjazdy integracyjne, wyjazdy szkoleniowe, wspólne wyjścia na bilard.

    Zadania, które będziemy mogli Ci powierzyć:

    • Tworzenie systemu przechowywania plików, dedykowanego do zagadnień energetycznych,
    • Tworzenie oprogramowania odpowiedzialnego za przesył danych, komunikację z licznikami energetycznymi i komunikację z systemem przechowywania plików,
    • Wspieranie całego zespołu w tworzeniu rozwiązań projektowanych z wykorzystaniem rozważań teoretycznych opartych o matematykę wyższą.

    Jeszcze lepiej, jeżeli posiadasz:

    • Znajomość zagadnień sieciowych (w tym znajomość protokołów TCP/IP, HTTP),
    • Umiejętność praktycznego posługiwania się zagadnieniami z zakresu dekompozycji, algorytmiki, optymalizacji,
    • Znajomość języka Python (3.X (najlepiej od 3.5 i wyżej)), umiejętność tworzenia bibliotek pythonowych w językach C/C++,
    • Wysoką kulturę matematyczną, w tym np. znajomość algebry, rachunku macierzowego, topologii, rachunku prawdopodobieństwa, statystyki,
    • Znajomość zagadnień z dziedziny architektury systemów komputerowych (np. Assembler IA32, ARM).

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności.

    Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych".