Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

C/C++ Embedded Developer

RED IVY sp. z o.o.O firmie

6 0008 500 / mies. (zal. od umowy)
  • Brukowa 12
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

RED IVY sp. z o.o.

Brukowa 12

Łódź

Red Ivy zajmuje się tworzeniem kompleksowych rozwiązań IoT, obejmujących zarówno komponenty sprzętowe jak i chmurowe.
Firma poszukuje programisty embedded, którego zadaniem będzie rozwój oprogramowania niskopoziomowego, w szczególności implementacja obsługi komunikacji 5G w urządzeniach.

Zadania:

  • Rozwijanie i tworzenie oprogramowania produktów sprzętowych na platformach ARM (C/C++) oraz Linux w obszarze IoT oraz 5G.
  • Dokumentacja i testy stworzonego oprogramowania.

Dołącz do nas jeśli posiadasz:

  • Dobrą znajomość języka C/C++ (min. 2 lata doświadczenia)
  • Znajomość środowiska Linux
  • Doświadczenie w pracy z układami ARM, opcjonalnie AVR (min. 2 lata doświadczenia)
  • Doświadczenie w pracy z środowiskiem Linux
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Mile widziana znajomość zagadnień sieci komputerowych, 5G, infrastruktury chmurowej AWS oraz znajomość protokołu MQTT.

Co zyskujesz dołączając do naszego zespołu?

  • Lojalnego pracodawcę, zainteresowanego długoterminową współpracą z Tobą
  • Ciekawą pracę w zespole młodych ludzi nastawionych na przyszłość i rozwój
  • Przyjazną atmosferę i spotkania integracyjne
  • Pracę zdalną lub hybrydową
  • Elastyczne godziny pracy
  • Forma zatrudnienia do ustalenia indywidualnie (umowa zlecenie, UoP, kontrakt)

Ogłoszenie archiwalne