Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Red Sky Sp. z o.o. z siedzibą w: Aleja Piastów 22, 71-064 Szczecin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

C-level Executive Recruiter

Tar Heel Capital Pathfinder O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 21 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzeniem procesów rekrutacyjnych (analiza potrzeb, publikowanie ofert, weryfikacja aplikacji, kontakt z kandydatami, dbanie o realizację zadań wszystkich osób zaangażowanych w projekt),

  • direct search menedżerów mogących zostać założycielami i dyrektorami wyższego szczebla w spółkach portfelowych THCP,

  • ocena kandydatów i ich dopasowania do innych członków zespołu oraz kultury THCP,

  • ocena zespołów i organizacji spółek portfelowych THCP,

  • aktywne identyfikowanie nowych metod pozyskiwania i ciągłe poszukiwanie sposobów na usprawnienie procesów rekrutacyjnych,

  • dbanie o zapewnienie najwyższej jakości Candidate Experience.

Nasze wymagania

  • 3+ doświadczenia w obszarze rekrutacji oraz executive search professional,

  • doświadczenie w rekrutacji na rynkach finansowych i technologicznych,

  • doskonałe umiejętności w zakresie direct search: wiesz, jak i gdzie znaleźć odpowiedniego kandydata,

  • determinacja biznesowa - koncentracja na skutecznym i konsekwentnym osiąganiu celów,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie na poziomie biznesowym),

  • doskonałe umiejętności organizacyjne, zwłaszcza podczas pracy z wieloma projektami rekrutacyjnymi,

  • znajomość narzędzi do rekrutacji i pozyskiwania zasobów (ATS, G Suite, Linkedin itp.),

  • kreatywność, samodzielność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • doświadczenie i rozumienie specyfiki branży IT.

To oferujemy

  • dużą autonomię i samodzielność w prowadzonych działaniach,

  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji,

  • dostęp do partnerów biznesowych z całego świata,

  • możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów,

  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover Premium),

  • dofinansowaną kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe,

  • budżet rozwojowy w wysokości 6000 zł, który możesz wykorzystać na udział w konferencjach branżowych,

  • 100% finansowania na książki, szkolenia i inne materiały związane z podnoszeniem Twoich umiejętności,

  • imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit,

  • biuro w centrum Szczecina lub Warszawy,

  • możliwość w pełni pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Tar Heel Capital Pathfinder

Tar Heel Capital Pathfinder to fundusz venture capital i doświadczony venture builder.

Działamy zgodnie z formułą #venture_building - tworzymy projekty w oparciu o doświadczenie ekspertów, wśród których znajdują się zespoły programistów, designerów, project managerów, HR, administracji czy marketingu - gotowe rozwijać i wspierać dobrze rokujące startupy.

Nieustannie poszukujemy wyróżniających się produktów i usług, niszowego know-how, przemyślanych modeli biznesowych i doświadczonych założycieli do naszych własnych projektów venture buildingowych.

Rekrutację wspiera Red Sky.

Przewiń do profilu firmy